osmaniye avukat melih pancar

Kurucu Avukat

Osmaniye doğumlu olan Avukat Melih Pancar, Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olduktan sonra Osmaniye Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajını tamamlamış ve Osmaniye Barosu Avukatı olarak Osmaniye’de Melih Pancar Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kurarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır.

2022 yılında Arabuluculuk sınavında başarılı olup Arabulucu olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Melih Pancar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu kurucu avukatı olan Av. Melih Pancar Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, Trafik kazaları ve Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Sağlık Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında uzman bir hukukçudur.

Hukuk Büromuzun Avukatlık Meslek İlkeleri

Gizlilik ve Mesleki Sır: Hukuk Büromuz müvekkillerinin hukuki meseleleri ve özel durumları hakkında görevini gizlilikle yürütmektedir. Avukatlık Kanununun 36.md uyarınca avukatların görevleri dolayısıyla öğrendikleri bilgileri açıklaması ve üçüncü kişilerle paylaşması yasaktır. Vekil ile müvekkil arasındaki güven vekâlet ilişkisinin temel taşıdır. Bu konuda derin bir hassasiyet gösteren Hukuk Büromuz müvekkillerinden edindiği bilgi ve belgeleri kimseyle paylaşmamak konusunda derin bir hassasiyet göstermektedir.

Şeffaflık: Hukuki sorununuz hakkında çizdiği yol haritası ile ilgili her aşamada müvekkillerine bilgi ve görüşlerini açıklamakta olan Hukuk ve Danışmanlık Büromuz, dava ve işlerle ilgili süreçten müvekkillerini haberdar etmekte, gerekli açıklama ve izahlarda bulunarak sürece müvekkilini dahil etmektedir. Bu hassasiyetle hareket eden Büromuz sayesinde müvekkillerimizle aramızda güçlü bir bağ olduğuna inanmaktayız.

Bağımsızlık: Hukuk Büromuz müvekkillerinin iş ve işlemlerini yaparken hiçbir üst makam tanımadığı gibi kendilerini de kimsenin üzerinde görmezler. Hukuk ve Danışmanlık Büromuzun hedefi müvekkillerinin yüksek menfaatini gerçekleştirmek olup, hiçbir otoritenin emir ve talimatı altında kalmamaktadır. Büromuzun tek bağlılığı görevi olup, her sabah bu motivasyonla güne başlamakta görevini en iyi şekilde yerine getirmek için gayret etmektedir.

Mükemmel
88 değerlendirmeler göre.
Huseyin Altunkaya
Huseyin Altunkaya
27/10/2021
osmaniyede masak blokesi kaldırmak için avukat beye ulaştık hem bana hem tanıdığım bir kaç kişiye daha yardımcı oldular. Blokeleri kaldırdık. Süreç boyunca ilgi ve alakalarından çok memnun kaldık. İşlerimiz yoluna girdi çok şükür.
Ömer Soflu
Ömer Soflu
21/10/2021
Osmaniye hukuk büroları arasında en profesyonel hizmeti bu bürodan aldık gerek şahsi gerek ticari davalarımızda uzman bir kadrodan nitelikli bir hizmet aldığımızı hissettik melih bey ve uzman kadrosuna hayırlı işler diliyorum.
Ali Genc
Ali Genc
12/10/2021
Osmaniye avukat diye aratınca bulduk hem benim hem kardeşimin davasında çok yardımcı oldukar. İlgisiyle bilgilendirmesi ve raporlamasıyla üst düzey bir hizmet aldığınızı hissettiriyorlar melih bey ve ekibine teşekkür ediyorum.
Blog Siteleri
Blog Siteleri
29/09/2021
Osmaniyede bir davamız için bize yardımcı oldu. Osmaniye avukat diye arattığımızda karşımıza çıkmış olması büyük mucize. Teşekkürler
Halil AKKOCA
Halil AKKOCA
19/09/2021
Bilgili ve araştırmacı ve sonuç odaklı bir avukat başarılarının devamını dilerim.
emre çiçek
emre çiçek
19/09/2021
Osmaniye avukatları arasında en yetkin isim.
Osman çiçek
Osman çiçek
18/09/2021
Osmaniyenin en iyi avukatı
Cihan ÇUKURCA
Cihan ÇUKURCA
18/09/2021
Osmaniye’de boşanma avukatı ararken Melih beye rastladım, öncelikle telefonda konuştuk tüm sorularıma sabırla cevap verdi, detayları görüşmek için ofisinde ziyaret ettim, ekibi ve kendisi beni oldukça sıcak karşıladı. Kendisine buradan teşekkür ederim.
Mehmet Pr
Mehmet Pr
11/09/2021
Davamı kazandığı için teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum osmaniye 'de en iyi avukat.
Ayca
Ayca
05/09/2021
Davalarını büyük bir titizlikle takip eden her aşamada bilgilendiren bir avukat. Ben aramadan kendisi arıyor işinde oldukça profesyonel.
Menü