osmaniye avukat melih pancar

Kurucu Avukat

Osmaniye doğumlu olan Avukat Melih Pancar, Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olduktan sonra Osmaniye Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajını tamamlamış ve Osmaniye Barosu Avukatı olarak Osmaniye’de Melih Pancar Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kurarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır.

2022 yılında Arabuluculuk sınavında başarılı olup Arabulucu olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Melih Pancar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu kurucu avukatı olan Av. Melih Pancar Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, Trafik kazaları ve Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Sağlık Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında uzman bir hukukçudur.

Hukuk Büromuzun Avukatlık Meslek İlkeleri

Gizlilik ve Mesleki Sır: Hukuk Büromuz müvekkillerinin hukuki meseleleri ve özel durumları hakkında görevini gizlilikle yürütmektedir. Avukatlık Kanununun 36.md uyarınca avukatların görevleri dolayısıyla öğrendikleri bilgileri açıklaması ve üçüncü kişilerle paylaşması yasaktır. Vekil ile müvekkil arasındaki güven vekâlet ilişkisinin temel taşıdır. Bu konuda derin bir hassasiyet gösteren Hukuk Büromuz müvekkillerinden edindiği bilgi ve belgeleri kimseyle paylaşmamak konusunda derin bir hassasiyet göstermektedir.

Şeffaflık: Hukuki sorununuz hakkında çizdiği yol haritası ile ilgili her aşamada müvekkillerine bilgi ve görüşlerini açıklamakta olan Hukuk ve Danışmanlık Büromuz, dava ve işlerle ilgili süreçten müvekkillerini haberdar etmekte, gerekli açıklama ve izahlarda bulunarak sürece müvekkilini dahil etmektedir. Bu hassasiyetle hareket eden Büromuz sayesinde müvekkillerimizle aramızda güçlü bir bağ olduğuna inanmaktayız.

Bağımsızlık: Hukuk Büromuz müvekkillerinin iş ve işlemlerini yaparken hiçbir üst makam tanımadığı gibi kendilerini de kimsenin üzerinde görmezler. Hukuk ve Danışmanlık Büromuzun hedefi müvekkillerinin yüksek menfaatini gerçekleştirmek olup, hiçbir otoritenin emir ve talimatı altında kalmamaktadır. Büromuzun tek bağlılığı görevi olup, her sabah bu motivasyonla güne başlamakta görevini en iyi şekilde yerine getirmek için gayret etmektedir.

Menü